Regulamin

Regulamin zakupu i dostawy

 

 1. Sprzedającym jest LOWA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ul. Chełmońskiego 6/112
  02-495 Warszawa NIP: 5223003162 , Regon: 146520048 zwana dalej („Lowa” lub „Sprzedającym”), działająca pod adresem www.lova.com.pl
 2. Zakupu w sklepie lova.com.pl może dokonać pełnoletnia osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej, zwani dalej („Klient” lub „Kupujący”).
 3. Sprzedaż wysyłkowa jest realizowana na podstawie zamówienia składanego w sklepie internetowym lova.com.pl
 4. Zamówienia w sklepie internetowym można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia składane w dni powszednie po godz. 13:00, w soboty i niedziele oraz w święta rozpatrywane będą od najbliższego dnia roboczego.
 5. Warunkiem koniecznym realizacji zamówienia jest podanie adresu e-mail oraz telefonu.
 6. Zamówienie złożone w sklepie internetowym lova.com.pl nie jest zawarciem transakcji. Transakcję uznaje się za zawartą w momencie potwierdzenia realizacji zamówienia drogą elektroniczną lub poprzez kontakt telefoniczny.
 7. Realizacja zamówienia następuje w ciągu do 5 dni roboczych w przypadku zakupu płatnego przez płatności online czy gotówką przy odbiorze. Przy płatnościach kartą czas realizacji zamówienia będzie liczony od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.
 8. W przypadku braku możliwości realizacji zamówienia, zamawiający otrzyma na ten temat informację pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
 9. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej wysyłajtaniej.pl
 10. Ceny towarów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 11. W chwili odbioru zamówionego towaru Klient zobowiązany jest sprawdzić czy przesyłka dotarła w należytym stanie, czy nie posiada uszkodzeń wynikłych z transportu i czy jest zgodna z zamówieniem. Stwierdzenie przy odbiorze uszkodzenia lub niezgodności przesyłki z zamówieniem stanowi podstawę do rozpatrzenia ewentualnej reklamacji z tego tytułu.
 12. Koszt przesyłki  zostanie określony w momencie zamówienia.
 13. Należność za zamówienie może być realizowana za pomocą:
  • przelewem za pomocą płatności online
  • kartą płatniczą. Akceptowane karty: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electron, Maestro.

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A (www.bluemedia.pl)

 1. Zawarcie transakcji potwierdzane jest dowodem zakupu w formie faktury VAT, wysyłanym do klienta wraz z zamówieniem.
 2. Wszystkie oferowane produkty posiadają gwarancję udzieloną przez producenta. Wszelkie problemy techniczne dotyczące zakupionego towaru rozpatrywane są przez Lowa Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Chełmońskiego 6/112 w Warszawie. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia towaru z winy użytkownika wszelkie koszty pokrywa klient.
 3. Sprzedający zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.
 4. Kupującemu przysługuje prawo zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty zakupu pod warunkiem, że towar nie był używany ani nie został w żaden sposób uszkodzony, dotyczy to również oryginalnego opakowania producenta, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W takim przypadku sklep zwraca kwotę równą cenie zakupionego towaru wraz z kosztami wysyłki do klienta. W przypadku płatności za pobraniem, gotówką lub online należność zwracana jest na wskazany przez klienta rachunek bankowy. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.
 5. Zasady ochrony Danych Osobowych opisane są w Polityce prywatności.
 6. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem, zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl